1990 Yılından beri yapı sektöründe her zaman yenilikçi bir anlayışa sahip olan Göktaş Ailesi, başta Bursa olmak üzere bir çok şehirde uygulamalarda bulunmuştur. Günümüzde de devam eden bu vizyon anlayışımızla “Göktaş Boya ve İnşaat” firmamız ile kaliteli ve uygun fiyatlı boya ve diğer tüm inşaat malzemelerini, güler yüzlü samimi ve yardımcı olmaktan keyif alan personelleri ile Uluyol/Osmangazi ve Küçük Sanayi/Nilüfer şubeleri ile sizlere hizmet vermektedir.
Ailemize bağlı bir diğer firmamız olan YG Göktaş İnşaat ile de inşaat, restorasyon ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Firmamızdaki asıl amacımız sizlere uluslar arası standartlara uygun, kaliteli, konforlu, çevre dostu, kullanışlı ve ekonomik yaşam alanları sunmaktır.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir . Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımızda en iyi olmak, kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuz'a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden ve gücünden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı meydana getirmek, Göktaş İnşaat ve Boya'nın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak meydana getirmektir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vazgeçilmez iş anlayışımızdır. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmayı hedef alırız.

GÖKTAŞ İNŞAAT VE BOYA, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve bayileri güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.